Půjčovna kol

Půjčovna kol v Penzionu Hustopeče

Vlastní kolo na cestách má sice své výhody, pokud ale plánujete výlet na Jižní Moravu k nám do Hustopeče , můžete ho s klidným svědomím nechat doma. Naši půjčovnu kol najdete přímo v Penzionu Hustopeče. Výběr z našich nově zakoupených značky: Merida (viz: fotogalerie) uspokojí i ty nejnáročnější cyklisty. Jedná se o celkem 12 kol (4 dámské Juliete a 8 pánských Matts). U všech kol je zajištěna pravidelná kontrola a servis.

Na kolech jsou držáky na lahve , pumpička, vystražné světlo, stojánek na kolo,lepení a montážní sada je jejich součástí. V ceně Vám zapůjčíme také zámek na kolo a helmu.

Při výpujčce kola musí mít klient u sebe platný doklad (OP), kterým se prokáže. Doba půjčení vyhrazena provozovatelem.

Kauce na kolo činí 4000,- Kč.
Pro zákazníky penzionu je poskytována sleva 50 %

Ceník půjčovny naleznete na stránce ceník.

Podmínky půjčovny:

• Klient svým podpisem stvrzuje, že předmět půjčky zkontroloval a nebyly na něm shledány žádné vady.
• Klient se zavazuje vrátit zapůjčené kolo ve stavu ve kterém jej převzal a včas na místo odkud si jej vypůjčil.
• V případě ztráty nebo poškození zapůjčeného materiálu se klient zavazuje uhradit škodu v plné výši .
• Vrátí-li klient zapůjčené kolo po sjednané době, je povinen doplatit nájemné až do doby vrácení kola dle platného ceníku.
• Provozovatel nenese žádnou hmotnou zodpovědnost za škody na zdraví a majetku způsobené v souvislosti s užíváním zapůjčeného kola. Doporučujeme se pojistit pro případ škody a také se pojistit svoje zdraví.

Doporučujeme pro velký zájem raději kola objednat již před plánovaným pobytem na: info@penzion-hustopece.cz a uhradit 50% zálohu nejpozději 7 dní před termínem.


Provozovatel:
Marcela Meredová
Starovice 301
693 01
DIČ: CZ7351114067

Nabídka horských kol

MERIDA JULIET TFS 500-V 2011

Merida Juliet TFS 500-V – sportovní dámské horské kolo. Pokud si jízdu na kole ráda opravdu užíváte a chcete lehké a pohodlné horské kolo, pak je Merida Juliet TFS 500-V tím pravým kolem pro vás. Lehký duralový rám doplňuje z řidítek uzamykatelná, odpružená vidlice Rock shox Dart 3 Poploc, brzdy Avid Single Digit 5R a komponenty Shimano XT/Deore.

MERIDA JULIET TFS 500-V 2011

Merida Juliet TFS 500-V – sportovní dámské horské kolo. Pokud si jízdu na kole ráda opravdu užíváte a chcete lehké a pohodlné horské kolo, pak je Merida Juliet TFS 500-V tím pravým kolem pro vás. Lehký duralový rám doplňuje z řidítek uzamykatelná, odpružená vidlice Rock shox Dart 3 Poploc, brzdy Avid Single Digit 5R a komponenty Shimano XT/Deore.

MERIDA MATTS TFS 500-D 2011

Merida Matts TFS XC 500-D – lehké horské kolo s pevným rámem pro sportovní ježdění a dlouhé vyjížďky. Tento hardtail vás uchvátí lehkostí s jakou na něm překonáte nástrahy i těch nejrozbitějších cest, prudkých výjezdů a strmých sjezdů. Ve výbavě nejvíce zaujme z řidítek uzamykatelná, odpružená vidlice Rock Shox Dart 3 100 poploc, kompletní osazení Shimano XT/Deore, diskové, hydraulické brzdy Shimano M445 a komponenty FSA.

MERIDA MATTS TFS 900-V 2011

Merida Matts TFS XC 900-V – lehké horské kolo s pevným rámem pro sportovní využití na dlouhých vyjížďkách i při občasném závodě.. Vidlice Rock Shox Tora Tk 100 zajišťuje dotatek komfortu, kompletní desetistupňové řazení Sram X7 přesnost a stoprocentní přenos energie a milovníci V-brzd nedají dopustit na legendární Avidy SD5.

CONWAY XYRON 227 black/orange

Horské celoodpružené elektrokolo Conway Xyron 227 je pánská verze tohoto nového modelu pro rok 2020. Kolo je osazeno vzduchovým tlumením RockShox, hydraulickými brzdami Tektro, řazením Shimano Deore 1×10 a hlavně novým motorem Bosch CX 4.generace.

LAPIERRE OVERVOLT TR 3.5 W

Lapierre Overvolt TR 3.5 W je dámské sportovní celoodpružené elektro MTB vhodné pro široké spektrum jezdců všech věkových kategorií. Díky motoru Yamaha PW-SE 500Wh, který se perfekně přizpůsobí vašému šlapání a nabídne vám optimální stupeň v závislosti …